צרו קשר
ּ

יוגה לגברים

החיים בעולם המודרני מערימים עלי אנשים רבים קשיים ואתגרים בכל פינה אליה ייפנו. על כן, סטודיו פנימה מעמיד לרשות תלמידיו גם שיעורי יוגה לגברים. אחת הדעות המוטעות הרווחות בעולם כיום טוענות כי היוגה נועדה לנשים בלבד. אך האמת היא כי תורת התרגול העתיקה הזו פותחה במקורה בעבור גברים ונשים גם יחד. תרגולים אלו יכולים להביא להקלה על העומס בקרב אנשים רבים מתחומי החיים השונים. היוגה מהווה כיום כמעין מקום מפלט מכל הלחצים והקשיים אשר החיים מציבים בפנינו. אין סיבה שפעילות זו תהיה שמורה אך ורק לנשים בשעה שכל אדם יכול להפיק ממנה תועלת רבה.

מה יכולה להציע יוגה לגברים ?

אנשים רבים עשויים להניח כי יוגה הינה פעילות ספורטיבית אשר שמורה לנשים בלבד. אך האמת לא יכולה להיות רחוקה יותר. שיעורי היוגה הינם בעלי יתרונות בריאותיים משמעותיים, גם לגברים. המשיכו לקרוא וגלו כיצד השתתפות בשיעורי יוגה לגברים תוכל לתרום גם לכם.

· פיתוח גמישות – גברים רבים אשר מעוניינים בפיתוח גופם פונים אל אימוני הכושר, אך ככל שעובר הזמן והם מגדילים את מסת השריר, הם עשויים לגלות כי בלעדי הגמישות הם עשויים להיפצע או לסבול ממתח שרירים גבוה. השתתפות בשיעורי יוגה תסייע בפיתוח הגמישות ותשפר את פעילות הגוף כולו, גם בענפי ספורט אחרים.

· חיזוק השרירים – זוהי סיבה בגינה נשים רבות פונות אל היוגה. חשוב להבין כי תופעה זו תתרחש בקרבם של כל המתרגלים יוגה, הן גברים והן נשים.

· רגע של נחת – זכרו כי חלק בלתי נפרד מהיוגה יהיה התנתקות מהקשיים והאתגרים ובחינה פנימית, עצמית. הדבר בעל יתרונות נפשיים ורוחניים רבים בעבור כל גבר או אישה אשר בוחרים בפעילות ספורטיבית ייחודית זו.

יוגה לגברים

יוגה לכולם

סטודיו פנימה פותח את שעריו לכולם ומזמין אתכם להצטרף לשיעורי היוגה הנערכים במקום. הסטודיו פועל מתוך הבנה כי שיעורי היוגה יכולים להטיב עם כולם, גברים ונשים גם יחד. זאת ללא תלות בגילם, מצבם הבריאותי ורמת הגמישות שלהם.

למעלה

מהרו להירשם לשיעור ניסיון בסטודיו!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ