צרו קשר
ּ

מחול מודרני

המחול המודרני מוביל להתנסות רחבה של תנועה בחלל, עבודת רצפה, מוסיקליות ואימפרוביזציה. השיעור מתבסס על טכניקות מחול ידועות כגון "מרתה גראהם" ו"רליס", אך בנוסף שואב השראה גם מאמנויות גוף אחרות כגון יוגה, פלדנקרייז וכו'.

השיעורים בנויים מתרגילי ישיבה, עמידה,התקדמות בחלל ומגיעים עד לקומבינציות [משפטים תנועתיים] המאפשרים לחוות את חווית המחול במלואה.

בסטודיו פנימה, אנו שמים דגש רב על אימפרוביזציה מונחית-כלי המאפשר לכל תלמיד להתחבר לתנועה הפנימית, האותנטית, האישית שלו. מחול שיוצא מתוך הטכניקה והופך לדרך הבעה.

החיבור הייחודי של הסטודיו בין עולמות המחול והיוגה מאפשר לימוד מחול השם דגש רב יותר על יציבה נכונה, מבנה השלד ותנועה מובנית. הבנת ושכלול יכולות הגוף תוך הקפדה על בריאות הרקדנים ופחות על עבודה מוחצנת ונוקשה. הרעיון המנחה הוא ללמוד ולהתקדם מתוך הקשבה של כל אחד לגופו, ליכולותיו ולקצב ההתקדמות הרצוי לו, מבלי להסתכל מי קופץ גבוה יותר ומי מותח יותר את הרגל.

דרכנו היא ליצור אווירה לימודית מפרגנת וחסרת תחרותיות ללא התפשרות על הרמה המקצועית הגבוהה. הקבוצות מוגבלות בגודלן כך שמתאפשרת תשומת לב אישית לכל תלמיד וצרכיו.

למעלה

מהרו להירשם לשיעור ניסיון בסטודיו!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ