צרו קשר
ּ

מחול מודרני

סטודיו פנימה הוקם בשנת 2008 בירושלים על ידי חגית ויונתן גרוסמן. הסטודיו פועל כיום בשני כיוונים עיקריים: תנוחה ומחול ויוגה. אנו מאמינים בכי שני העולמות הללו, שלרבים נראים שונים ונבדלים אחד מהשני, יכולים להפרות ולהתחבר יחד. הפנמה של דרך היוגה משנה את דרך המחול והופכת אותו מדויק, נעים ובריא יותר. אנו מאמינים כי מחול הוא ביטוי להבנה של הגוף ולכן תנועות הריקוד שלנו מכוונות פנימה ולאו דווקא החוצה.

אנשים רבים רוצים ללמוד מחול מודרני ושולחים את הילדים שלהם ללמוד מחול מודרני וזאת בכדי להביע את עצמם באמצעות הריקוד. המחול המודרני משלב לימוד מחול קלאסי יחד עם סגנון חופשי ופתוח יותר. אצלנו, לימודי המחול משתלבים ביחד עם הפנמה והעמקת עולם היוגה. התנועות המשולבות הופכות יחד לריקוד אחד רך, יצירתי ושקט.

שיעורי המחול המודרני שלנו בנויים מתרגילים בתנוחות שונות: עמידה, ישיבה, הליכה ועד לקומבינציות משולבות. אנו שמים דגש רב על אימפרוביזציה (אלתור) המאפשרים לתלמיד להתחבר לתנועה הפנימית והאישית שלו. במסגרת השיעור נחזק את מבנה השלד, נשים דגש על יציבה נכונה ועל תנועה מובנית. כל אחד לומד ומתקדם בהתאם לגופו ויכולותיו.

שמים את התחרותיות בצד:

המטרה שלנו היא ללמד את התלמידים כלים שבעזרתם יוכלו להביע את עצמם דרך המחול. אנו מעוניינים ליצור אווירה לימודית מפרגנת וחסרת תחרותיות. איננו מתפשרים על רמת מקצועיות גבוהה ולכן כל תלמיד מקבל יחס אישי והתקדמות בהתאם ליכולותיו וצרכיו.

למעלה

מהרו להירשם לשיעור ניסיון בסטודיו!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ