צרו קשר
ּ

סטודיו למחול בירושלים – לרקוד מכל הלב

סטודיו פנימה הינו סטודיו למחול בירושלים אשר פתח את שעריו לכל המעוניינים בשיעורים המשחררים והמהנים מכל. הסטודיו הוקם שנת 2008 מתוך אמונה כי מגוון פעילויות גופניות יכולות להעניק לגוף ולנפש ערך מוסף רב. על כן ניתן יהיה גם למצוא בסטודיו שיעורי יוגה הן לנשים והן לגברים. אין ספק כי השילוב בין המחול ליוגה יכול להיות בעל יתרונות משמעותיים לכאן ולכאן. זאת לרבות דיוק בתנועות הריקוד הודות לתרגולי היוגה.

שגרת החיים העמוסה והמאתגרת שלנו מציבה בפנינו קשיים רבים ברמה היום יומית, אך אין דבר אומר כי מרבית האנשים בעולם נידונו לחיים של סבל ולחצים בלתי נגמרים. האמת היא כי השתתפות בשיעורים אשר מציע סטודיו למחול בירושלים תוכל לספק בעבורכם את מקום המפלט מהמרוץ של החיים. כאן תוכלו למצוא את הפינה שלכם בה תוכלו לעבוד על התפתחות אישית.

אל תוותרו על האפשרות לרקוד מכל הלב ולמצות את הפוטנציאל שלכם. שיעורי המחול בסטודיו נועדו לאפשר לכם לחקור את מגבלות הגוף ולמצוא את הדרך הנכונה בעבורכם להתמודד איתן. שיעורי המחול יחשפו אתכם לטכניקות וסגנונות ריקוד שונים, כך שתוכלו לבחור בעצמכם איזה סגנון יהיה זה שמדבר אל ליבכם יותר מכל. שם תוכלו ללמוד את הדרכים הנכונות והבריאות ביותר להבעה הפנימית שלכם, זאת מבלי שיפוטיות או חשש כי התנועות מתבצעות בצורה שהיא קצת פחות ממושלמת.

 

פשוט לתת לגוף לשמוח

אין ספק כי אחת היתרונות המשמעותיים ביותר של פעילות גופנית מסוגים שונים היא העובדה כי היא תורמת לשחרור של אנדורפינים, אשר פשוט גורמים לנו לאושר. סטודיו פנימה מזמין אתכם אל השיעורים השונים אשר מציע, כך שגם אתם תוכלו למצוא את הפעילות הגופנית המרקידה והמהנה מכל. צוות המורים המקצועי שלנו ישמח לעמוד לעזרתכם בכל במהלכם של השיעורים ולסייע בלמידה של טכניקה המתאימה לכם. זה המקום בו תוכלו לרקוד ולשמוח, לחקור את מגבלות הגוף ולבטא את עצמכם ברמה הבסיסית ביותר.

למעלה

מהרו להירשם לשיעור ניסיון בסטודיו!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ