צרו קשר

  ּ

  נעמי

  אני נעמי, ד"ר לפילוסופיה ובוגרת קורס מורה ליוגה עם נוגה ברקאי בווינגייט. התשוקה המובילה את חיי היא חיי הנפש שלנו. אני פסיכותרפיסטית ובעבודתי רבת השנים עם עצמי ועם מי שמגיע אלי לקליניקה, השתוקקתי לרובד נוסף, מעבר לזה של ההבנה – לרובד המודעות והשיחות, לכלי שידע להשפיע על עולמנו הפנימי ולא ממקום מופשט אלא מהמקום הקונקרטי, הכי מוחשי שיש: הגוף שלנו.
  לאחר שאני מתרגלת ומנחה גם מדיטציה שנים רבות ובצורות שונות, חסר לי מימד גופני למדיטציה. היוגה כמאפשרת "השתקת תנודות התודעה" על פי הסוטרה הראשונה של פטנג'לי, מעניקה לעבודה העמוקה על הגוף את הרובד הנעלה הנוסף של איחוד בין הגוף, התודעה ועולם הרגש.
  הגעתי להוראת היוגה לאחר שנים רבות של למידה על אודות הגוף, התנועה והארגון שלה. התחלתי את דרכי כמורה לשיטת פלדנקרייז והעמקתי והפנמתי את רזי הגוף בתרגול של אומנויות לחימה ושיטות אחרות. למרות כל אלה, היוגה הייתה מאתגרת עבורי – גמישות וכוח לא היו נחלתי.
  כל אדם יכול להתקדם ביוגה, בעבודה שוטפת ועקבית. הגוף שלנו צמא לתנועה והנשמה מחפשת את הקשר עימו. התגלית הזו מביאה הרבה שמחה וסיפוק. השינוי נוצר בעבודה עמוקה על ארגון הגוף, על פי עקרונות הויג'נאנה. גמישות וכוח הם פועל יוצא מהדיוק של התנוחות.
  שינוי גופני הוא כוח טרנספורמטיבי עוצמתי.

  למעלה

  מהרו להירשם לשיעור ניסיון בסטודיו!

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ