צרו קשר

  ּ

  סטודיו למחול

  סטודיו פנימה הוא סטודיו למחול מודרני ויוגה. הסטודיו הוקם בשנת 2008 מתוך רצון להקים בית שיכיל מגוון פעילויות גוף עם ערך מוסך. האמונה הבסיסית שלנו היא שמחול ויוגה הנם תחומים נפרדים לגמרי. אנו מאמינים הם יכולים לעבוד יחד בצורה נהדרת. הפנמת העולם של היוגה יוביל את תרגילי המחול להיות מדויקים, נעימים ובריאות יותר, כשהריקוד מכוון פנימה ולא החוצה. הרי שאנו משתמשים בריקוד כדרך לבטא את עצמנו.

  מחול מודרני:

  המחול המודרני הנו שילוב של מחול קלאסי עם סגנונות אחרים נוספים כמו יוגה, פלדנקרייז וכו'. המחול המודרני מבוסס על תנועות בחלל הרחב, עבודת רצפה, מוסיקליות ואימפרוביזציה. השילוב בין לימודי מחול לבין עולמה המופלא של היוגה מאפשרת לנו לחזק את היציבה שלנו, את מבנה השלד והתנועה המובנית שלנו. אנו מאמינים כי כל אחד צריך להתקדם לפי יכולתו וצרכיו באווירה לא תחרותית, מפרגנת ונעימה.

  השיעורים שלנו:

  השיעורים שלנו מתנהלים על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים. הרעיון הוא ליצור לכל אחד דרך משלו, קצב התקדמות אישי ויחס חם ותומך וזאת על מנת שיוכל להתרכז בלמידה ובמודעות ולא בכך שיעשה את התרגיל המרשים ביותר בשיעור.

  השיעורים מתחלקים בהתאמתם לילדים, נוער ומבוגרים. אנו מגבילים את כמות המשתתפים בכל שיעור וזאת על מנת ליצור מסגרת אינטימית יותר ומתן מענה ויחס אישי לכל תלמיד. מגוון השיעורים שלנו משלבים מחול ויוגה וזאת כדי לאפשר עבודת גוף שלמה ומלאה יותר. אנו מזמינים אתכם לשיעור ניסיון ללא התחייבות ולהתחבר לקסם.

  למעלה

  מהרו להירשם לשיעור ניסיון בסטודיו!

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ