צרו קשר
ּ

יוגה לנשים

סטודיו פנימה פותח את שעריו לרווחה ומזמין אתכן לקחת חלק פעיל בשיעורי יוגה לנשים. שיעורים אלו יסייעו במציאת המקום השליו והשקט בו ניתן יהיה לעסוק בהתבוננות פנימית מתוך תנועה ומודעות למגבלותיו של הגוף. הסטודיו החל את דרכו לפני למעלה מעשור ולאורך שנות פעילותו סייע לאנשים רבים, הן גברים והן נשים, למצוא את דרך ההתמודדות עם חיי היום יום והקשיים אשר הם מציבים בדרכם.

 

יוגה לנשים ויתרונותיה הרבים

אין ויכוח על כך כי יוגה הינה בעלת יתרונות בריאותיים רבים בעבור כל אדם אשר בוחר לתרגל אותה. כך שאין זה יפתיע כי השתתפות בשיעורי יוגה לנשים יכולה לאפשר להן ליהנות מיתרונות רבים. חשוב להבין כי קיימים תרגולים אשר נועדו לשפר את פעילות גופן של הנשים בצורה ייחודית, כך שאין סיבה לחשוש משיעורים אלו, גם אם אין אנו גמישות כפי שהיינו רוצות להיות.

כיום כבר כולם כבר יודעים כי היוגה יכולה לסייע בחיזוק היציבה ופיתוח כוח וסיבולת. אך הידעתם כי ליוגה ישנם גם יתרונות בריאותיים נוספים? תרגול יוגה על בסיס קבוע יכול לסייע בהתמודדות עם מצבי דיכאון ואפילו להקל על תסמיני הווסת. קיימים תרגולים ייחודיים המיועדים לנשים בהריון בשלבים השונים, ואפילו תרגולים שנועדו לסייע לגוף להתגבר על הקשיים לאחר הלידה.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של היוגה הוא בעצם העובדה כי היא מלמדת אותנו להקשיב לעצמנו ולגוף שלנו. רכישת מודעות עצמית זו הינה משמעותית ליכולת ההתמודדות שלנו עם חיי היום יום והאתגרים השונים אשר הם מציבים בפנינו.

יוגה לנשים

יוגה לגוף ולנפש

סטודיו פנימה פותח את שעריו לרווחה ומזמין את כל המעוניינים לשפר את חייהם ומודעות גופם לקחת חלק בשיעורים המוצעים בסטודיו. הצוות המקצועי של המקום ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהתאמת הניואנסים של התנוחות כך שתוכלו לעסוק בפעילות מבלי לסבול. התרגולים מסייעים בפיתות תודעתיות מסוימת בתנועה תוך הקשבה למגבלות הגוף. כך ניתן יהיה ללמוד את התנועה וליהנות ממנה מבלי לדחוק את הגוף לביצוע של תנועות "מרשימות" יותר אשר עשויות להכאיב.

למעלה

מהרו להירשם לשיעור ניסיון בסטודיו!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ