צרו קשר
ּ

שיעורי יוגה בירושלים

כל אחד מאתנו יכול להביע את עצמו ולהתחבר לנפש הפנימית שלו על ידי שיעורי יוגה. סטודיו פנימה הוקם בשנת 2008 בשכונת בית הכרם בירושלים. מקימי הסטודיו הם חגית ויונתן גרוסמן אשר רצו להקים בית שיכיל מגוון פעילויות גוף עם ערך מוסף. בסטודיו, תוכלו ליהנות משיעורי יוגה ושיעורי מחול מודרני. אנו מאמינים התחומים מפרים אחד את השני והופכים את חווית הלימוד והריקוד לנעימה, בריאה ומדויקת יותר.

מעט על שיעורי יוגה בירושלים ועל הצוות

השיעורים שלנו מתבצעים על ידי מורים מקצועיים, בוגרי מכללת וינגייט. בנינו עבורכם מערך שיעורים מופלא, כאשר כל שיעור אורך כשעה וחצי. השיעורים בנויים ממספר תרגילים בתנוחות שונות: מתחילים במדיטציה בישיבה במעגל, עוברים לתרגילי נשימה הנקראים פראנהיאמה, ממשיכים באימון תנוחות פיזיות שונות הנקרא אסאנה ומסיימים עם הרפיה וחזרה למקום השקט (התרגיל נקרא שוואסנה).

עקרונות הסטודיו:

  • הסטודיו מאמין ביכולתו של כל אחד לרקוד ולעשות יוגה ללא קשר לגיל, מצב בריאות, גמישות וכשירות.
  • דגש על למידה, מודעות והנאה ועבודה מתוך מטרה לאפשר לתלמיד למצוא את היכולת בהקשבה לגוף.
  • אווירה לימודית מפרגנת וחסרת תחרות.
  • יחס אישי לכל תלמיד.

מורי ועובדי הסטודיו הנם אנשי מקצוע ומלמדים בהתאם לרוח הסטודיו.

שיעורי היוגה שלנו מתאימים גם לילדים וגם למבוגרים. כאשר במהלך השיעור נלמד להכיר ולהקשיב למגבלות הגוף שלנו ולא נדחף בכוח להשגת תנועות מרשימות ומכאיבות. אם אתם מעוניינים בשיעורי יוגה בירושלים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו כבר היום ואנו נשמח לארח אתכם בסטודיו שלנו.

שיעורי יוגה בירושלים

שיעורי יוגה בירושלים משלבים בין פעילות גופנית לבין חקירה פנימית ואימון התודעה שלנו. את השיעורים שמועברים על ידי המורים המנוסים ביותר בתחום ניתן יהיה לקבל במסגרתו של סטודיו פנימה. הסטודיו הוקם לפני למעלה מעשור ועד היום מקפיד יישום עקרונות התנועה הן ביוגה והן במחול. דרך השיעורים בהם ניתן להשתתף בסטודיו, תוכלו ללמוד כיצד לפתח את מודעות הגוף שלכם וכיצד ניתן יהיה להסתכל פנימה, לקחת נשימה עמוקה ולשחרר מכל אותם העומסים שמציפים אותנו במהלך חיי היום יום.

 

שיעורי יוגה בירושלים – כי כל אחד צריך רגע לעצמו

אנשים רבים מוצאים את עצמם מותשים מוצפים בכל אתגרי החיים בכל יום ובכל מקום אליו יפנו. על מנת למצוא את פינת השקט בה יוכלו להתרכז בעצמם לשם שינוי, רבים פונים אל שיעורי יוגה בירושלים. שיעורים אלו מהווים מעין פסק זמן מכל לחצי היום יום ומאפשרים לתלמידים לגלות עת עצמם דרך התנועה.

שיעורי היוגה פתוחים לקהל הרחב ומאפשרים את יצירתו של המקום הבטוח בו ניתן יהיה לקחת הפוגה מהמרוץ המטורף של השגרה, לנשום לרווחה, להתמתח כמו שצריך ולזכות בשקט הנפשי שכל כך מגיע לכם. השיעורים פתוחים הן לגברים והן לנשים ומציגים בפנינו יתרונות בריאותיים רבים, זאת החל מהקטנת הלחץ שמשפיע על כל היבט בחיים, שיפור הגמישות, הכוח והסיבולת ואף הפחתה של דיכאון ושיפור במצב הרוח.

לומדים להכיר את עצמנו

התרגולים והתנוחות השונות מסייעות לנו להכיר את גופנו ולשפר את התפקוד שלו, זאת גם ביציבה ובחיזוק השרירים. שיעורי יוגה במסגרתו של סטודיו פנימה, מעניקים את האפשרות להכיר את הגוף שלנו ומגבלותיו ולעבוד עליהן. זאת גם בבחינה הרוחנית והנפשית. שיעורי היוגה פתוחים לקהל הרחב ומזמינים את כל המעוניין למצוא פינה של שקט להצטרף. פנו אל הסטודיו עוד היום ונשמח לספק את המענה המקצועי ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא השיעורים השונים.

למעלה

מהרו להירשם לשיעור ניסיון בסטודיו!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ